O firmie

Firma P.W.Widlak w Bydgoszczy, która jest importerem i prowadzi sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych ma dwudziestoletnie świadczenie w branży. W swojej ofercie ma wózki widłowe z napędem benzynowym, gazowym, diesla i elektrycznym o udźwigu od 1000 do 5000 kilogramów (na życzenie klienta dostępne są wózki o większym udźwigu). Firma zajmuje się również serwisowaniem wózków widłowych i paletowych, sprzedażą części zamiennych do wszystkich typów wózków.

W ofercie posiada również ogumienie, baterie trakcyjne oraz wykonuje remonty kapitalne, bieżące oraz naprawy u klienta. Zajmuje się także przygotowaniem wózków przez UDT oraz wykonaniem dokumentacji. P.W. Widlak od przeszło 12 lat specjalizuje się w serwisie wózków wysoce specjalistycznych z zaawansowaną elektroniką. W tym wózków marki: Linde, Jungherich, Still, Toyota, BT, Mitsubishi, Hyster, itd. Na chwilę obecną w firmie znajduje się przeszło 4 tysiące pozycji części do różnych marek wózków. Dostępność części zajmuje jeden dzień roboczy.

Znajdziemy tu również konkurencyjne ceny oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy są poddawani ciągłym szkoleniom. W trosce o klientów P. W. Widlak buduje magazyn części zamiennych do marek zachodnich wszelkiego typu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom pracownicy są w stanie bardzo szybko ustalić daną część i dostarczyć do klienta. W razie awarii firma może wysłać technika z samochodem serwisowym w ciągu jednej godziny! Firma prowadzi również wynajem wózków widłowych na bardzo atrakcyjnych warunkach (w ofercie znajdują się wózki o udźwigu od 1,5 do 12 ton). Co więcej, maszyny dostarczane są do klienta, a przez cały czas trwania wynajmu sprzęt jest ob jęty pełnym serwisem. P. W. Widlak obsługuje klientów w obrębie 300 kilometrów od Bydgoszczy. Dysponuje również placówką w Słupsku.

Zadbaj o serwis i pochodzenie swojego wózka widłowego! Dodatkowo miło nam poinformować iż P.W. Widlak otrzymał certyfikat dla warsztatów szczególnie dbających o nasze środowisko ekologiczne.

Nakielska 165

Tuwima 6-7 Słupsk